25. 6. 905+2 let výročí založení naší obce a 100. výročí oslav tlučenského fotbalu, fotbalové hřiště, Tlučná

15. 5. projekt SOKOLGYM, přírodní park Chvojkovy lomy, Plzeň
Program akce naleznete zde.

30. 4. Czech Dance Tour, zemské kolo, mistrovství Čech, Chrudim

Základní informace naleznete zde

30. 4. 2022 jsme vyrazili na soutěž Czech Dance do Chrudimi - Zemské kolo - Mistrovství Čech, na kterou jsme postoupili z regionální soutěže v Plzni. Ráno brzy vstávat, a pak tři hodiny cesty, ale ani to nás neodradilo a bojovali jsme ze všech sil. Na soutěži byla velká konkurence a mnoho krásných a nadupaných týmů z celých Čech. Naše týmy své sestavy předvedly bez větších chyb a jak nejlépe mohly. Bohužel na medaile to nestačilo, ale s umístěním, které jsme vybojovali, jsme spokojeni. Hastrmanské dovádění ze sedmého místa postupuje na Mistrovství ČR. Návštěva v pravěku získala 10. místo, Sešli jsme se v parku 9. místo.

28. 4. Česko se hýbe ve školách, Praha

Základní informace o soutěži naleznete zde. Výsledkovou listinu naleznete zde.

I když děti musely velmi brzy ráno vstávat, nezmizel jim úsměv ze rtů. Nejmladší tým Hastrmanské dovádění se umístil na krásném 3. místě. Mladší děti z týmu Návštěva v pravěku vybojovaly ze sedmi týmů úžasné 1. místo. Zároveň obdržely plyšového levharta jako odměnu za nejpočetnější taneční skupinu dne, která měla 30 členů. Nejstarší děti se skladbou Sejdeme se v parku obsadily šťastné 7. místo a také ony pár soupeřivých týmů pokořily.

Těmito skvělými vystoupeními si děti zajistily postup na finále ČR, které se bude konat v Mladé Boleslavi.
Všem dětem za jejich výkony blahopřejeme a přejeme mnoho elánu a úsměvů do dalších soutěží, které nás v následujících dnech ještě čekají.

24. 4. Velikonoční přehlídka pro rodiče, Tlučná - 12,30 - 14,30 h (tělocvična)

Velikonoční přehlídka se povedla. Akce začala předvedením kostýmů z choreografií z předešlých let. Diváci viděli kostýmy od začátku tanečního kroužku, tedy od roku 2004. V těchto různorodých kostýmech si děti zatančily  např. tanec Jeruzaléma, malé děti sestavičku s obručemi a nejstarší natrénovaly vlastní choreografii.
Dále byly předvedeny současné skladby, se kterými děti TK letos velmi úspěšně soutěží a vozí ze soutěží ZLATÉ a STŘÍBRNÉ MEDAILE. Ze soutěže CZECH DANCE naši tanečníci postoupili na Mistrovství Čech do Chrudimi, kam vyrážíme 30. 4. Další krásný postup máme z Plzně ze soutěže MIA FESTIVALU. V květnu budou naše děti  reprezentovat TK TJ Tlučná v Praze na MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ SOUTĚŽI MIA FESTIVAL. Na akci nechyběla ani tombola s krásnými cenami. A nakonec na přehlídku přiskákal opožděně VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK a přinesl dětem nadílku.
Děkujeme rodičům, prarodičům, kamarádům a všem, kdo na přehlídku dorazil a potleskem ocenil naši práci.
Za TK TJ Miluš, Martina, Petra, Daniela

15. 4. Mia Dance Festival, Plzeň

Podrobnosti k akci naleznete zde. Soupis přihlášených klubů naleznete zde. Výsledkovou listinu naleznete zde.

Velikonoční svátek byl pro náš taneční kroužek velmi úspěšný.  Ze soutěže MIA FESTIVAL jsme opět přivezli tři cenné kovy. I když týmy nebyly pro nemocnost dětí kompletní, i tak na ploše zazářily a porotu svým výkonem oslnily.

Ze čtyř soutěžních týmů naši nejmladší se skladbou Hastrmanské dovádění vybojovali zlato.

Stříbrné medaile si za svůj výkon zasloužily děti se skladbou Návštěva v pravěku. Do zlata chyběly pouhé tři body.

Ani věková kategorie 12-15 let nepřijela s prázdnou. Skladba Sešli jsme se v parku byla oceněna stříbrem.

Sestavy Hastrmanské dovádění a Návštěva v pravěku se kvalifikovaly na MIA DANCE IDCP - INTERNATIONAL DANCE CHAMPIONSHIP 29. 5. 22 v Praze!

Všem našim malým i velkým dětičkám za jejich SUPER VÝKONY A VÝSLEDKY moc a moc děkujeme!!!

Miluš, Petra a Daniela

3. 4. jarní pohár Děti v akci, Praha

V Praze se nám dařilo a za všechna předvedená vystoupení - Hastrmanské dovádění, Návštěvu
v pravěku
i za Sešli jsme se v parku jsme získali zlaté medaile! Níže si můžete stáhnout výsledkovou listinu.

projekt , přírodní park , PlzeňProgram akce naleznete ., zemské kolo, mistrovství Čech, , Praha, Tlučná - 12,30 - 14,30 h (tělocvična), Plzeňjarní pohár , Praha

2. 4. Czech Dance Tour, regionální kolo západní Čechy, Plzeň
Informace k průběhu soutěže, o tanečních disciplínách a věkových kategoriích naleznete zde.
S vystoupením Hastrmanské dovádění jsme získali 4. místo, Návštěva v pravěku zabodovala a získala zlato, vystoupení Sešli jsme se v parku bylo oceněno 5. místem.